Aktualitet

Rama ‘shkund’ Doganat: Në 5 minuta shkarkon 3 drejtues


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:00 - 18/11/15 |
b.f

TIRANE- Burime për Opinion.al bëjnë të ditura se ditën e diel në mesdite një mbledhje urgjente është zhvilluar në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave. Ndërsa sot Rama ka mbërritur në mbledhje dhe ka qendruar vetëm pak minuta. Ai u ka komunikuar drejtuesve të doganave direkt shkarkimin dhe me pas është larguar.

Në ato pak minuta  Rama ka qenë i ashpër t me krerët e doganave dhe ka paralajmeruar edhe shkarkime të tjera. Puna e dobët dhe kontrabanda në Dogana kanë çuar Kryeministrin drejt këtyre masave.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas