Aktualitet

Rama- qytetarit:S’na e dhanë votën, por Tropojën do e bëjmë lule nga inati


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:00 - 29/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Durrës ku dhe ka vizitur një familje, të cilës i është rindërtuar shtëpia pas tërmetit të 2019.

Gjatë bisedës me familjarët, kryeministri Rama është ndalur sërish tek zgjedhjet teksa këtë herë ka folur për tropojanët.

Më familjarët Rama u shpreh se tropojanët nuk ua dhanë votën, por megjithatë gjatë këtij mandate 4-vjeçar qeveria e tij do të vazhdojnë të punojnë për këtë zonë.

“Ata bashëqytetarët  e juaj në Tropojë nuk na e dhanë votën, por ne do e bëjmë Tropojën lule, edhe më shumë inat tani që nuk na dhanë votën,” tha Rama./Opinion.al

Pas