Aktualitet

Rama publikon videon: By Pass-i i Gjirokastrës përfundon në fund të vititBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 27/09/22 |
Opi Nion

By pass-i i Gjirokastrës do të përfundojë në fund të këtij viti. Lajmin e ka dhënë kryeministri Edi Rama përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, ku ka publikuar edhe pamje nga punimet.

Kreu i qeverisë shkruan se ky projekt do t’i japë frymëmarrje qendrës historiketë qytetit.

“ MIRËMËNGJES  dhe me bajpasin e Gjirokastrës, që do të përfundojë në fund të këtij viti e do t’i japë frymëmarrje qendrës historike, ju uroj një ditë të mbarë”,-shkruan Rama.

Pas