Politikë

Rama publikon progresionin e epidemisë:Rezistencë, rezistencë, rezistencë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 30/03/20 |
el ida

Kryeministri, Edi Rama, ka publikuar progresionin e epidemisë pas rastit të 20-të.

Duke kërkuar rezistencë, kreu i qeverisë shkruan se sa më fort të shtrëngohemi sot, aq më pak viktima do tëkemi dhe aq më shpejt mund të fillojmë të dalim nga ky rrethim i hekurt.

Postimi i plotë:

🔴 REZISTENCË REZISTENCË REZISTENCË

*sa më fort të shtrëngohemi dhe rezistojmë sot, aq më e butë do jetë ngjitja e shigjetës së kuqe, aq më pak viktima e plagë të rënda do te kemi dhe aq më shpejt mund të fillojmë të dalim, pak nga pak, nga ky rrethim i hekurt n mbrojtje

Pas