Aktualitet

Rama publikon pamje nga Rrësheni: Sipas disave nuk kemi ba kurrgja hiç


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 19/02/21 |
Semiljana Azizi

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar ditën e sotme disa pamje të cilat tregojnë  ndryshimin e qendrës së Rrëshenit.

Nëpërmjet një video të publikuar në ‘Facebook’, ilustrohet transformimi i shkollave, pallatit të sportit, ndërtimi i 20 km kanale vaditëse dhe rinovimi i Nënstacionit Elektrik.

“Për të vazhduar me veriun ku sipas disave këtu, nuk kemi ba kurrgja hiç”, shkruan ndër të tjera kryeministri në Facebook.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me kryeqendrën e Mirditës, Rrëshenin, për të vazhduar me veriun ku sipas disave këtu, nuk kemi ba kurrgja hiç, madje ka qenë shumë më mirë deri para 7 vjetësh, ju uroj një ditë të mbarë./Opinion.al

Pas