Aktualitet

Rama publikon foton e veçantë me Zahon nga Vunoi! Çfarë po i tregon ai


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:55 - 02/05/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama këtë të dielë po e kalon me familjen në Vlorë. Këtë mëngjes ai ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto të veçantë me djalin e vogël, Zaho.

Në foto, kreu i qeverisë shfaqet teksa e ka kapur përdore Zahon, duke i treguar lapidarin për dëshmorët e fshatit Vuno.

Kujtojmë se Zaho në mitingun e fundit elektoral të PS,  mori mikrofonin dhe tha: “Unë e dua Vlorën”, kështu që kryeministri Rama ka zgjedhur t’ia tregojë gjithë këtë zonë të Shqipërisë./Opinion.al

Pas