Te Fundit

Rama: Presidenti as më ftoi as nuk shkova


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:45 - 22/10/15 |
root

I pyetur lidhur me dy ceremonitë e zhvilluara për Kombëtaren, njërën tek Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, dhe një në Kryeministri, Rama është përgjigjur se janë dy pushtete të ndryshme dhe pyetjes: Përse nuk shkuat te ceremonina në Presidenncë, Rama tha se, “as më ftuan dhe as nuk shkova”.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas