Aktualitet

Rama poston pamje nga Lezha: Po çlirohet nga hija e rëndë e të kaluarës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:22 - 19/09/21 |
Opi Nion

Mëngjesin e kësaj të diele kryeministri, Edi Rama, ka publikuar pamje nga qyteti i Lezhës.

Sipas kreut të qeverisë ky qytet ka pësuar ndryshime dhe po vazhdon të çlirohet nga hija e rëndë e të kaluarës duke përmirësuar mjedisin, infrastrukturën dhe profilin e saj turistik.

Mirmëngjes

dhe me këto pamje të ndryshimit të Lezhës që vazhdon të çlirohet nga hija e rëndë e të kaluarës, duke përmirësuar mjedisin, infrastrukturën, profilin e saj turistik, ju uroj një të diel të mbarë”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas