Sociale

Rama për bashkëshorten: Opozita ime s’është ajo që shikoni në televizor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:20 - 03/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur të bëjë publike një anë të tij që nuk e promovon shpesh në media.

Në News24 Rama ka folur për familjen e tij dhe bashkëshorten Linda Rama. Kryeministri është shprehur se kush mendon se opozita që sheh në televizor është opozita e tij gabon. Ndër të tjera ai e ka cilësuar bashkëshortensi një bekim.

Kush mendon që opozita ima është ajo që sheh në televizor bën një gabim shumë të madh. Opozita që unë kam në shtëpi për gjërat që kanë të bëjnë me punën time por që nga niveli i debatit është komplet një gjë tjetër, është opozita e vërtetë që unë kam. Ajo më mban në alert dhe natyrisht është bekim.”- tha Rama./Opinion.al

Pas