Aktualitet

Rama nxjerr videon: Rilindja e Kalasë së Skënderbeut


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:28 - 07/03/21 |
Opi Nion

Mbrëmjen e stome kryeministri Edi Rama ka postuar në “Facebook” një video ku shfaqet Kalaja e Skënderbeut në Krujë.

Krahas video, Rama shkruan se kjo kala është restauruar dhe tashmë ka dhe ndriçim artistik.

“Rilindja e Kalasë së Skënderbeut pas restaurimeve të objekteve dhe ndriçimit artistik, një tjetër zhvillim pozitiv për Krujën turistike”.-shkruan Rama./ Opinion.al

Pas