Aktualitet

Rama nxjerr pamjet: Shtrohet dyshemeja e Aeroportit të Vlorës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:51 - 31/03/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa pamje nga puna e bërë në kantierin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës.

Rama shkruan se deri më tani është bërë një punë e mirë në krijimin e “dyshemesë”, që përbën dhe pjesën delikate të punës për ndërtimin e aeroporteve.

“Punë e paqme për krijimin e “dyshemesë” së Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës, pjesa më delikate e punës për ndërtimin e aeroporteve”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas