Aktualitet

Rama nxjerr fotot me 2 fëmijët:Kur vëllai vjen të mbrojë motrën nga Gogoli


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:07 - 27/03/21 |
Opi Nion

Tashmë partitë politike kanë ndezur zyrtarisht “motorët” e fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Në kuadër të fushatës elektorale, kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e djeshme disa takime në Durrës.

Po ashtu, ai vizitoi dhe një banesë të rindërtuar, ku është takuar dhe me dy fëmijë, motër e vëlla. Kreu i qeverisë ka zgjedhur që këtë takim ta ndajë me disa foto në “Instagram”, krahas së cilave shkruan;  “Kur vëllai vjen me Spidermanin të mbrojë motrën nga Gogoli”./ Opinion.al

Pas