Aktualitet

Rama nxjerr foto nga plazhet e Sarandës: Pa asnjë pagesë për pushuesitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:41 - 26/07/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotem ka publikuar pamje nga plazhet e jugut.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, teksa nxjerr foto përgjatë bregdetit të Sarandës, nga Pllakat deri në Ksamil, Rama shkruan se këto plazhe janë të mirëmbajtura e të pastruara nga bashkia dhe pa asnjë pagesë për pushuesit.

 

“MIRËMËNGJES 

dhe me këto pamje të plazheve tërësisht publike përgjatë bregdetit të Sarandës, nga Pllakat deri në Ksamil, të mirëmbajtura e të pastruara nga bashkia dhe pa asnjë pagesë për pushuesit, ashtu si plot të tilla përgjatë vijës bregdetare të Shqipërisë, ku po zhvillohet sezoni më i pastër e më i mirë organizuar turistik, ju uroj një ditë të mbarë.”-shkruan Rama.”-shkruan Rama.

Pas