Aktualitet

Rama në “Stade de France”, Komentuesi: “Ne nuk kemi bukë”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 23:24 - 10/06/16 |
b.f

Kryeministri Rama ka shpërndarë sot në faqen e tij në Facebook, një video me momente nga ceremonia e hapjes së Euro 2016.

“Filloi…”, shkruan Rama në komentin bashkëngjitur postimit, raporton syri.net.

Veç komenteve ‘pozitive’, në statusin e kryeministrit kanë komentuar edhe të pakënaqur.

“Ne nuk kemi buk me henger ti thua filloj… hajde jari hajde”, shkruan një nga komentuesit.

“kete ndeshje duhet ta japi TVSH meqe paguhen taksat apo Shqiperi hesapi??????”, shkruan një tjetër.

“O Edo , shpresoj te kesh shku me shpenzimet e tuja..”, është një tjetër koment.

“Shif problemet e shqiperis jo football”, shkruan një tjetër komentues.

AHMED

1-6

4-1

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Turp dhe faqja e zeze! Degjojeni ne radio si dikur ne vitet ’60 – ’70, kur degjonim Ismet Belloven. 50 vjet mbrapa!!! Shqiptaret nuk jane popull, por jane mut, jane injorant, jane skllever, jane idote!!!! Mbreme godina e TVSH duhet te ishte djegur nga zjarri i urrejtjes dhe i hakmarrjes se 100 lekeve ne muaj qe i merret me dhune seciles familje shqiptare, dhe kur te gjithe deputetet, ministrat, zv/ministrat dhe drejtoret e rilindjes, te shoqeruar me sekretaret e tyre, kane ikur ta shikojne kampionatin evropian live ne stadiumet e Frances me parate tona. As regjimi i diktatorit Enver Hoxha nuk e kishte kete lluks. Turp per kete popull qe eshte kthyer ne majmun!

Pas