Life Style

Rama mban fjalën që i dha Tabakut,poston video në Tik-Tok duke pirë ujë nga çezma


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:51 - 22/04/22 |
Opi Nion

Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama dhe deputetja e PD, Jorida Tabku u përfshin në një debat përsa i përket çështjes nëse uji që vjen në çezmat e qytetarëve të Tiranës është i pijshëm.

Kreu i qeverisë iu përgjigj Tabakut në Kuvend duke thënë se kur të mbërrinte në shtëpi do të pinte ujë nga çezma dhe këtë gjë do e filmonte dhe do e postonte në “Tik-Tok”.

Ashtu siç premtoi, ditën e sotme Rama ka postuar  një video në “Tik-Tok” teksa shihet duke pirë ujë nga çezma dhe thumbon deputeten demokrate.

Pini ujë Tirone dhe ti Jorida si tironse duhet të pish ujë Tirone. I premtova asaj Joridës se do pi ujë nga cezma.  Keni cezmë të pi pak se thonë që s’pihet.Hajd gazear, Jorida me të mira”,-thotë Rama në video./Opinion.al

@ediramatiktok

Gëzuar Jorida pi uj Tirone💃🏻💦

♬ original sound – EdiRamaTikTok

Pas