Aktualitet

Rama: Lagjja “Rilindja” në Fushë-Krujë pas tërmetit, rindërtimi afër fundit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:03 - 13/10/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke postuar video nga lagjja e “Rilindjes” në Fushë-Krujë.

Po ashtu Rama ka bërë me dije që pas tërmetit të 26 nëntorit, punës po i afrohet fundi.

 “Mirëmëngjes dhe me punën e palodhur ndërtimore për lagjen e Rilindjes në Fushë-Krujë që po i afrohet fundit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas