Aktualitet

Rama krahason takimet me Bashën:Do votohet për vaksinim, jo për infektim


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:55 - 05/04/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka publikuar ditën e sotme një fotot nga procesi i vaksinimit në Pogradec.

Në një postim në “Facebook”  Rama thekson se më 25 prill Shqipëria do të votojë për vaksinimin, jo për infektimin, duke iu referuar takimeve elektorale që zhvillon Basha.

Në 25 prill Shqipëria do të votojë për Vaksinimin, jo për Infektimin; për Rindërtimin jo për Rishkatërrimin; për forcimin e Ligjshmërisë e rritjen e Ekonomisë, jo për rikthimin e Paligjshmërisë e të Çorodisë! *Qendra e Vaksinimit Pogradec dhe epiqendra e Infektimit Malësi e Madhe”, shkruan Rama./Opinion.al

Pas