Kryesore

Rama ironizon situatën në PD: Në ferr ka vend për të gjithë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:32 - 06/01/22 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ironizuar situatën në PD nëpërmjet një thënie të shkrimtarit të njohur Dostojevski.

Përmes një postimi në faqen e tij zyrtare në “Facebook”, Rama ka postuar thënien; Rrini të qetë! Në ferr ka vend për të gjithë dhe nuk ia vlen të bëni një garë kaq të ashpër për të treguar se cili është më i poshtër se tjetri! Dostojevski”.

Komisioni i Rithemelimit ka thirrur një protestë më 8 janar që do të mbahet para selisë së PD-së./Opinion.al

Pas