Kryesore

Rama ftesë Bashës,Kryemadhi: S’kam parë burrë që i lutet një burri 12 herë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:54 - 17/04/21 |
Opi Nion

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka komentuar ftesën për bashkëpunim të kryeministrit Edi Rama ndaj kryedemokratit Lulzim Basha

Nga Vlora, Kryemadhi tha se Rama tashmë ka “mbaruar”, ndërsa shtoi me ironi se nuk ka parë burrë që i lutet 12 herë një burri.

Për objektivin e LSI në qarkun e Vlorës, Kryemadhi tha se ata do të marrin 3 mandate në Vlorë dhe një në Sarandë.

“Unë nuk kam pa burrë që i lutet një burri për 24 orë, 12 herë. është i mbaruar. Pritshmëritë e mia në Vlorë, 3 Vlora, 1 Saranda, 4”, u shpreh Kryemadhi./ Opinion.al

Pas