Aktualitet

Rama: Fitova gjyqin ndaj një shpifëse të Foltores, nuk po ja them emrin se…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:27 - 09/11/22 |
Opi Nion

Kryeministri, Edi Rama, në seancën e sotme plenare njoftoi nga foltorja se Kuvendit se ka fituar një gjyq për shpifje me një opozitare pjesë e Foltores.

Rama nuk përmendi emrin e saj ndërsa iu drejtua opozitës duke i thënë se ju jeni të gjithë njësoj dhe duke i etiketuar si bedela.

“Kam fituar një tjetër gjyq me shpifjet tuaja dhe shpifësit tuaj. Në këtë rast me një shpifëse të foltores për kontrollin mjekësor bazë dhe është dënuar si shpifëse. Nuk po ia përmend emrin se ju jeni të gjithë njësoj jeni të gjithë bedela bishti i nonngratës”-tha Rama.

Pas