InstaBIZ

Rama drekon me familjen Lipa në Vlorë, babi i Duas: Kam gjetur një mik


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:15 - 27/07/21 |
Opi Nion

Kryeministri i vendit Edi Rama ka drekuar  këtë të martë me familjen e Dua Lipës në qytetin e Vlorës.

Ka qenë babai i këngëtares me famë botërore, Dukagjin Lipa i cili ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale dhe ka bërë të ditur lajmin teksa shihet krah kreut të qeverisë.

“Unë mendoj se kam bërë një mik. Një njeri me shumë sharm”, ka shkruar Lipa krahas fotove të shkrepura nga vetë këngëtarja.

Kujtojmë që prej disa ditësh. Dua ndodhet në Shqipëri bashkë me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Pas