Aktualitet

Rama dhe Veliaj në shtëpinë e Salës,dorëzojnë titullin “Dëshmor i Atdheut”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:38 - 29/03/21 |
Opi Nion

Kyeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj kanë  vizituar ditën e sotme shtëpinë e Arjan Salës, 32-vjeçari që ndërroi jetë pasi shpëtoi 20 punonjës në zjarrin që ra para disa ditësh në një qendër tregtare në Tiranë.

Sala pas vdekjes  u dekoruar ditën e sotme me titullin “Dëshmor i Atdheut”.

Titulli i është dorëzuar familjes nga Kryeministri Rama i cili ka shkuar për një vizitë ngushëllimi./Opinion.al

Pas