Kronikë

Ra nga lartësia e pallatit ku punonte, vdes 35-vjeçari në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:37 - 25/12/21 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në kryeqytet.

Sipas uniformave blu të Tiranës, një punëtor ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit ku punonte shtetasi R.H., 35 vjeç.

Paraprakisht bëhet me dije se 35-vjeçari ka ndërruar jetë në vend, ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:55, në afërsi te sheshi “Shqiponja”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas