Kronikë

Ra në lumin Shkumbin, shoferi nxirret nga makina transportohet në spital


               Publikuar në : 19:30 - 24/05/19 |
Opi Nion

Klajdi Murataj, drejtuesi i furgonit i cili doli nga rruga dhe ra në lumin Shkumbin, ka mundur t’i shpëtoj aksidentit.

Mësohet se forcat zjarrëfikse dhe policia ka nxjerrë nga furgoni Muratajn, i cili ka pësuar disa dëmtime, por është jashtë rrezikt për jetën.

Aksidenti ndodhi ditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të kthesës së Murrashit./ Opinion.al E.Xh.

Pas