Kryesore

Qeveria Rama fundjavë në Kukës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 24/10/18 |
b.f

Në fundjavë kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në qytetin e Kukësit.

Kryeministri dhe ministrat do të kenë takime me qytetarët, inspektime në doganë, spitale dhe institucione të tjerë, ndërsa do të ketë një aktivitet edhe për anëtarësimet e reja dhe bashkëqeverisjen.

Në përfundim të mbledhjes kryeministri Rama pritet që të zbardhë edhe vendimet e marra në qarkun e Kukësit.

Mbledhjet e qeverisë në qytete (qender qarku) janë kthyer në rutinë. Qeveria është mbledhur më parë në Korçë, Vlorë, Shkodër, etj.

Pas