Life Style

“Qeros kemi lind të gjithë o çuna”, Rama gjen kohë për berberin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:51 - 31/03/21 |
Opi Nion

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme një video ku shfaqet duke u qethur tek berberi.

Videoja e cila është postuar në llogarinë personale të Ramës në “Instagram”, është shoqëruar me mbishkrimin: Qeros kemi lind t’gjith o çuna

Duket se me të gjithë ngarkesën që ka fushta elektorale, kreu i partisë Socialiste Edi Rama ka gjetur kohë për të shkuar tek berberi dhe kujdesur për pamjen e jashtme, teksa nuk ka harruar ta postojë këtë gjë edhe në rrjetet sociale./ Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Pas