Kronikë

Qëlloi me thikë të vëllain, arrestohet 61-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:47 - 20/06/21 |
Opi Nion

Një 61-vjeçar është arrestuar nga Policia pasi ka qëlluar me thikë vëllain e tij pas një konflikti për motive të dobëta.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:40, në ambientet e një lokali në fshatin Liqenas. I arrestuari është identifikuar Koçi Mitre, ndërkohë i plagosuri është identifikuar me inicialet P. M., rreth 59 vjeç.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur arrestimin e autorit të dyshuar të ngjarjes. Aktualisht i plagosuri ndodhet në spitalin e Korçës, ku po merr trajtim mjekësor./ Opinion.al

Pas