Kronikë

Qëlloi me armë zjarri 47-vjeçarin, arrestohet autoriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 06/12/21 |
Opi Nion

Policia ka arrestuar personin që plagosi  me armë zjarri 47-vjeçarin Gëzim Ndrezaj në Theth më 26 shtator të këtij viti.

Mësohet se në pranga ka rënë në Klisman Çuni, banues në Theth. Ndaj Çunit, Gjykata e Shkallës së Parë Shkodër, ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për veprën penale “plagosje e rëndë me dashje e armëmbajtje pa leje”.

Ndrezaj punonte si murator dhe dyshohet se konflikti mes tij dhe autorit ka ndodhur për prishje pazari./ Opinion.al

Pas