Kronikë

Qëllohet me thikë një 62-vjeçar në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:59 - 15/09/19 |
Opi Nion

Një person është qëlluar pasditen e sotme në lagjen “Syrja Dylgjeri”. Mësohet se i plagosuri është Enver Xhezairi 62-vjeç.

I plagosur kishte dy plagë në trup, ndërsa është transportuar për në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ende nuk është i qartë shkaku i ngjarjes së rëndë. Ndërkohë, policia është shprehur se ka identifikuar utrinin dhe popunon për kapjen e tij./ Opinion.al E.Xh.

Pas