Kronikë

Qëllohet me thikë një 24-vjeçar në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:50 - 05/08/21 |
Opi Nion

Një 24-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë gjatë një konflikti për motive të dobëta  Tiranë.

Policia sqaron se në ngjarjen e ndodhur rreth orës 20:00 u plagos A. K. i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka identifikuar autorët e ngjarjes, por për arsye hetimi nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tyre dhe po punojnë për kapjen e tyre.

Ndërkohë, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas