Kronikë

Qëllohet me thikë 17-vjeçari në KorçëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:10 - 04/08/22 |
Opi Nion

Një 17-vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në Korçë.

Policia informon se gjatë një konflikti i 17-vjeçari është qëllur me thikë dhe ka shkuar në spitalin e Korçës për të marrë ndihmë mjekësore.

Aktualisht i riu është nën kujdesin e mjekëve, ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Pas