Rajoni

Qëllohet me plumb në kokë një person brenda një lokali në Athinë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:11 - 30/05/21 |
Opi Nion

Një person është ekzekutuar me armë zjarri në Sepolia të Athinës. Mësohet se një person ka hyrë në një lokal dhe ka qëlluar me plumb në kokë një nga klientët.

Të shtënat u regjistruan në “Rrugën 30 Durrachiou”. Policia mori një telefonatë në lidhje me incidentin në orën 17:55. Ndërkohë mediat greke raportojnë se i plagosuri është në gjendje kritike për jetën.

Pas sulmit të armatosur, thuhet se autori, sipas disa dëshmive, kishte hipur në një taksi dhe ishte zhdukur. Një ndjekje të tij është nisur policia dhe po punon për ta lokalizuar.

Pas