Kronikë

Qëllohet me armë zjarri një person në Ksamil


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:27 - 13/08/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në Ksamil.

Mësohet se nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person, cili është transportuar në spital ku po merr ndihmë mjekësore.

Sipas informacioneve, i plagosuri i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale, teksa ende nuk është e qartë gjendja e tij shëndetësore.

Ndërkohë,  ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të plagosjes, si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorëve./ Opinion.al

Pas