Aktualitet

Qëllohet me armë 40-vjeçari në Roskovec


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:53 - 23/07/21 |
Opi Nion

Një konflikti për motive të dobëta ka përfunduar me një 40-vjeçar të plagosur me armë zjarri.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në fshatin Ngjeqar të Roskovecit.

I plagosuri me iniciale E.H. mori mjekim në spital dhe më pas u largua për në banesë.

40-vjeçari është  qëlluar me armë në këmbë nga 50-vjeçari i dyshuar me iniciale U.S., i cili është identifikuar dhe është shpallur në kërkim./Opinion.al

Pas