Kronikë

Qëllohen me armë dy persona në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:00 - 30/08/22 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Tiranë.

Sipas informacioneve, nga të shtënat janë plagosur dy persona. Referuar të dhënave paraprake , një persona ka qëlluar me armë ndaj vëllait dhe kunatës në një agjenci imobiliare te Rruga e Kavajës.

Ende nuk dihen rrethanat, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca.

Pas