Kronikë

Qarkullonte i armatosur, arrestohet 51-vjeçari në Kurbin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:57 - 29/12/20 |
Opi Nion

Policia ka arrestuar një 51-vjeçar nëKurbin pasi u kap duke qarkulluar me armë zjarri, tip pistoletë.

I arrestuari është identifikuar me inicialet O.R., u ndalua në një lokal në Gjorm.

Arrestimi i tij u realizua  si rezultat i kontrolleve dhe informacioneve të marra në rrugë operative se po qarkullonte me armë zjarri.

Në cilësinë e provës materiale, iu sekuestrua arma dhe një krehër me 7 fishekë./ Opinion.al

Pas