Aktualitet

Qafë-Thanë, bllokohet pika kufitare, dhjetëra qytetarë në radhë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 25/11/15 |
b.f

KORCE- Dhjetra qytetarë janë të bllokuar në pikën kufitare të Qafë Thanës dhe vargu i automjeteve është disa metra.  Shkak janë bërë problemet në sistem. Ende nuk ka një reagim nga policia për defektin dhe kohën që duhet për t’u riparuar.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas