-Jetë dhe Stil

Puthjet janë më intime se seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:28 - 13/10/15 |
root

Puthjet janë padyshim më intime se sa seksi. Në këtë përfundim kanë dalë studime të ndryshme, ku thuhet se në marrëdhënie seksuale, njerëzit nuk përdorin domosdoshmërisht ndjenjat. Kur kryejmë marrëdhënie ndodh që mos ta shohësh në sy partnerin, ndërsa kur e puth atë e ke përballë dhe e sheh me shumë dashuri. Në studim thuhet gjithashtu se puthja lidhet pashmangshmërisht me ndjenjat.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas