Aktualitet

Publikohet videoja kur holandezët dhunojnë brutalisht shqiptarin në TiranëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:26 - 25/05/22 |
Opi Nion

Në rrjetet sociale është publikuar një tjetër video ku shihet se si tifozët holandezë dhunuan brutalisht shqiptarin në Tiranë duke e goditur me sende të forta.

I plagosuri 45 vjeç u transportua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetim.

Në video shihet se gjatë sherrit u përdorën grushte, shqelma dhe karrige duke shkaktuar kaos e dhunë në Tiranë një natë para finales së Conference League mes ekipit të Romës dhe Feyenoord-it holandez./ Opinion.al

 

Pas