Kronikë

Publikohet videoja/ Autori vret vëllain dhe kunatën, largohet i qetëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:05 - 30/08/22 |
Opi Nion

Është publikuar videoja  ku shihet Arsen Muskurti duke u futur në biznesin e vëllait të tij Dritan Muskurti dhe e ekzekuton me armë zjarri atë dhe bashkëshorten e tij Nora Muskurti.

Pasi kreu krimin që tronditi Tiranën, Arsen Muskurti largohet i qetë nga vendi i krimit. Autori i ngjarjes u arrestua pak orë pas krimit në zonën e “5 majit” , ndërsa pas arrestimit ka deklaruar se e ka hedhur armën e krimit.

Dyshohet se shkak i ngjarjes së rëndë janë bërë konfliktet familjare që dy vëllezërit kishin prej disa kohësh./Opinion.al

Pas