InstaBIZ

Publikohen fotot! Moderatorja Jona Spahiu, bëhet nënë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:53 - 17/09/18 |
b.f

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi!

Vetëm pak kohë më parë Jona i dha fund beqarisë me bashkëshortin e saj, biznesmenin Frenkli Ymeri.

Fillimisht e mbajti të fshehur shtatzëninë, por më pas barku i rrumbullakosur vihej re në çdo fotot të saj.

Pas kësaj Jona na ka mbajtur të përditësuar me momentet e ëmbla të shtatzënisë.

Por kjo pritje e ëmbël mbaroi dhe siç bën me dije iconstyle.al, Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë pasi ka ardhur në jetë djali i saj.

Pas