InstaBIZ

Publikohen episodet e reja të “La Casa de Papel”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:13 - 03/09/21 |
Opi Nion

Për të gjithë adhuruesit sezoni i pestë i shumëpritur i Money Heist, i njohur gjithashtu si La Casa De Papel, është publikuar në Netflix.

Sezoni i fundit përbëhet nga dy vëllime, i pari – me pesë episode – u publikua të premten. Por adhuruesit e serialit duhet të presin deri në dhjetorin e këtij viti për të parë episodet e vëllimit të dytë.

Banda është mbyllur në Bankën e Spanjës për mbi 100 orë. Ata kanë arritur të shpëtojnë Lisbonën, por momenti më i errët është mbi ta pasi kanë humbur njërin prej tyre. Profesori është kapur nga Sierra dhe, për herë të parë, nuk ka një plan arratisjeje.”, shkroi Netflix

Kujtojmë se seriali i suksesshëm spanjoll ka bërë shumë bujë kur u shfaq premierë në 2017. “La Casa de Papel” është një nga serialet më të shikuar në platformën “Netflix”.

Pas