InstaBIZ

Pse Jennifer Lopez flirtoi me Puff Daddy?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:55 - 24/11/15 |
b.f

Në festën që shoqëroi ndarjen e çmimeve Muzikore Amerikane, Jennifer Lopez është shfaqur në formë të shkëlqyer, teksa bisedonte dhe flirtonte me ish-bashkëshortin Puff Daddy.

Nuk dihet nëse mes të dyve kanë rilindur shkëndija, por kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak partnerit aktual të 46- vjeçares.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas