Te Fundit

PS përmbyll fushatën në Vlorë, Rama shfaqet me Lindën dhe Zahon


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:41 - 23/04/21 |
Opi Nion

Partia Socialiste mban pasditen e sotme aktivitetin përmbyllës së fushatës zgjedhore në Vlorë.

Në këtë aktivitet kryeministri Edi Rama shoqërohet nga bashkëshortja e tij Linda dhe djali Zaho. Rama shfaqet i ulur së bashku me qytetarët e tjerë, teksa ndjek hapjen e aktivitetit.

Vlora është dhe një nga qarqet ku kandidon për deputet vet Rama. Kryeministri iu kërkon një mandat të tretë qytetarëve, duke thënë se PS do të vijojë me projektet për zhvillimin e Shqipërisë.

Rama ka shprehur bindjen se në zgjedhjet e së dielës PS merr 74 deri në 78 mandate deputeti, gjë e cila do i jepte numrat nevojshëm për drejtuar qeverinë./ Opinion.al

Pas