InstaBIZ

Provokuese nën diell, urimi i Dua Lipës: Shihemi në 2022  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:15 - 31/12/21 |
Opi Nion

Pranë detit, nën rrezet e diellit me një seri fotosh të publikuara në Instagram Dua Lipa shfaqet provokuese dhe rrëzëllitëse, teksa përcjell shkurtimisht fjalët: “Shihemi në 2022”.

Ylli i popit duket se ka vendosur të festojë në një vend të ngrohtë ndërrimin e viteve, ndërsa po lë pas një 2021 të shenjuar nga disa suksese./Opinion.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Pas