Kryesore

Protestuesit presin me entuziazëm Berishën:O Sali, o hero gjithë Shqipëria të doBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:58 - 07/07/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha ka mbërritur në selinë blu, pak minuta para nisjes së protestës.

Ai u prit me entuziazëm nga protestuesit dhe mbështetësit e tij, ku të gjithë thërrisnin njëzëri, “O Sali o hero gjithë Shqipëria ty të do”.

Pas selisë blu, kreu i PD do të marshojë drejt Kryeministrisë bashka me simpatizantët e opozitës./Opinion.al

Pas