Aktualitet

Protesta/ Policia tenton të largojë me forcë qytetarët nga rruga


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:39 - 10/03/22 |
Opi Nion

Janë regjistruar përplasjet e para mes policisë dhe qytetarëve që protestojnë kundër rritjes së çmimeve.

Efektivët e policisë kanë ushtruar forcë për të larguar qytetarët nga rrugët e bllokuara për të lejuar qarkullimin e automjeteve.

Pas disa thirrjeve për të liruar rrugë, policia ka vendosur të veprojë duke ndërhyrë fizikisht./ Opinion.al

Pas