Aktualitet

Protesta e opozitës/Qytetarët mblidhen në shesh, cilat janë sloganet e tyreBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:16 - 12/11/22 |
el ida

Qytetarët janë mbledhur tashmë përpara Kryeministrisë për protestë e opozitës, ndërkohë që nga selitë përkatëse priten të bashkohen drejtuesit e PD dhe PL.

Me flamuj në duar, gjithashtu qytetarët kanë sjellë një sërë parrullash me slogane që kundërshtojnë dhe ironizojnë qeverisjen Rama.

“Rama është brand në korrupsion”, “Faleminderit që na Qite në dritë”, “Mafia Soros non grata” ishin disa nga sloganet që ranë në sy./Opinion.al

Pas