-ARKIVA OPINION

PROTESTA E OPOZITES DHE QEVERIA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 15/05/14 |
root

 Të ftuar:

Aldo Bumçi
Preç Zogaj
Andi Bushati
Afrim Krasniqi
Blendi Klosi
Lorenc Vangjeli

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3PzwU6pZ1EY” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

  1. Z. Fevziu, paskan mbaruar gazetaret serioze ne Shqiperi qe fton karagjozin dhe injorantin Lorenc Vangjeli?

  2. A sa poshte qe kemi rene! Mjere njerezit e thjeshte se keta qe dalin ne per studio e kane ne terezi! Vetem Lubonja degjohet , ai duhet te ishte aty, ai bie ne koke ketyre politikanve qe na hiqen sikur Kane shpikur rroten! Jane shume arrogante si nga ps edhe nga pd! Mire e ka thene nje analist! Qeverisin nje vend prej 3 million e gjysem edhe fryen dhe I duket sikur qeverisin nje vend pre 300 million banoresh!

  3. o artan ca thu mer debil? do ti them vangjelit …(edhe nje here) ,,hahahaaaaa o lorenc je famos ,tipik mi halesh

  4. Ore Blendi, pse nuk fton njehere ne “Opinion” gjithe ata deputete qe akuzohen se kane lidhje me drogen? Jam kurioz te degjoj c”do te thone…. Them me drogen; se po i perfshive gjithe trafiqet e tjera, duhet ta zhvendosesh “spektaklin” ne parlament. Faleminderit.

  5. kur dy kirurge fillojne te zihen dhe therrasin infermeret per greve , se kush lejoi te qellohej pacienti qe kane perpara , ne vend qe ta operojne e ti heqin plumbin sa me pare , eshte idiotesi?
    qesharake ? budallallek …..

Pas