Aktualitet

Protesta e Berishës/ Rama: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:53 - 08/01/22 |
Opi Nion

Pas protestës së sotme të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar kreu i qeverisë, Edi Rama.

Në një status në rrjetet sociale ai ka zgjedhur një shprehje të John Wayne, për të komentuar ngjarjet e sotme dhe incidentet e ndodhura në protestë.

Rama shkruan: Jeta është e vështirë, por budallenjtë e vështirësojnë atë edhe më shumë.

 

 

 

 

Pas